Web Sürümüne Geç

  Sürpriz yapacak

  25 Şubat 2010, Perşembe

  Arda ve Emre'yi saklayan Rijkaard, basın tesislerden çıktıktan sonra iki oyuncuyu idmana çağırdı. Arda röveşata golüyle alkış aldı

  Galatasaray, Atletico Madrid'in Agüero taktiğine yanıt verdi. İspanyol takımdan gelen "Agüero oynamayacak" haberlerini gerçekçi bulmayan hatta basın toplantısında, "Sakatlığı olup olmadığını bilmiyorum" sözleriyle belli eden Rijkaard, karşı atağa geçti ve dünkü idmanda Arda Turan ve Emre Güngör'ü sakladı.

  DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI

  Arda'nın formu yerinde
  Çalışmanın basına açık olan ilk 15 dakikalık bölümünde yer almayan ve sakatlıkları olduğu belirtilen iki oyuncu, basın tesislerden ayrıldıktan sonra Hollandalı çalıştırıcının çağrısıyla taktik idmana katıldı. Bugün ilk 11'de olmasına kesin gözüyle bakılan kaptan Arda, idmanda attığı klas röveşata golüyle de alkış topladı.

  DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI

  SOYUNAN TÜRK SPORCULAR

  UEFA'nın konuğu
  Arda, cuma günü UEFA resmi internet sitesinde taraftarların sorularını yanıtlayacak. Yıldız oyuncudan övgüyle bahseden UEFA.com'un editörleri, isteyenlerin İngilizce olarak, ad, yaş ve şehir gibi bilgilerini yazarak, sorularını siteye gönderebileceklerini açıkladı.

  GALATASARAY'I ŞAMPİYON YAPMIŞTI

  FUTBOLUN KAYMAĞI ONLARIN

  TÜRK MİLLİ TAKIMI'NIN TÜM TEKNİK DİREKTÖRLERİ

  AVRUPA'YI SALLAYAN MÜSLÜMAN FUTBOLCULAR

  GİO'YU BUNALIMA SOKTU
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN