Bu ne rezalet Başkan!

Cumartesi 27.02.2010 08:54

"Milyon dolarlar harcıyoruz fakat bir hakem çıkıp her şeyi berbat ediyor. Bunun hesabını kim verecek" diye dert yanan G.Saray Başkanı Adnan Polat, FIFA'ya kadar gideceklerini söyledi

Galatasaray'ın Atletico Madrid maçının İtalyan hakemlerine öfkesi çığ gibi büyüyor... Verilmeyen penaltı nedeniyle adeta çıldıran Başkan Adnan Polat'ın maç sonrasında Şenes Erzik'i aradığı öğrenildi. Polat'ın UEFA asbaşkanlığının yanı sıra, Hakem Komitesi'nde de başkanvekili olan Erzik'e, "Milyon dolarlar harcayıp büyük yatırımlar yapıyoruz. Fakat bir hakem çıkıp her şeyi berbat ediyor. Bize bunun hesabını kim verecek başkanım" diyerek dert yandığı ifade edildi.

ART NİYET ARAMAMAK MÜMKÜN DEĞİL

Erzik'in ise Polat'a, "Ben de en az sizin kadar üzgünüm. Fakat art niyet aramak yanlış. Hakemler kötü maç yönetti ve bu konuda gerekli cezaları mutlaka alacaklardır" yanıtını verdiği belirlendi. Fakat öfkesi dinmeyen Adnan Polat dün de, "Böyle bir hatanın altında bir şeyler aramamak mümkün değil. Hakemleri atayan kişi İspanyol. FIFA'ya kadar gideceğiz. UEFA ve tüm federasyonlara şikayet mektupları göndereceğiz. Bu işin peşini bırakmayız" diye konuştu.

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER, YA ŞİMDİ?

DEVRE ARASININ EN KÖTÜ TRANSFERLERİ

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN