Daha iyisi olamaz

Pazartesi 01.03.2010

"Hafta içi zorlu bir maç yapmıştık. Buna rağmen oyuncularım alkışlanacak performans sergilediler. Fenerbahçe'den bana ne"

Galatasaray farklı Kasımpaşa galibiyetiyle zirvede rahat bir nefes alırken, teknik direktör Frank Rijkaard futbolcularına övgü yağdırdı. Hollandalı teknik adam, "Atletico Madrid karşılaşması bizi yıpratmıştı. Bunun gölgesinde çıktığımız Kasımpaşa maçında özellikle ikinci yarıda iyi bir performans ortaya koyduk. Farklı galibiyete bakınca sanırım bundan daha iyisi olamazdı. Oyuncularımı kutluyorum" diye konuştu. Rijkaard, F.Bahçe ile ilgili soruya "Fener'den bana ne" cevabı verdi.


İŞTE ARDA'NIN BAŞARISINDAKİ SIR!

MAÇTAN EN ÖZEL KARELER İÇİN TIKLAYIN

Santos: İçim buruk
Konuşmasında, "Keita'yı özel olarak tebrik etmek istiyorum. Çok önemli goller attı" diyen Rijkaard, Jo için ise "Kadromda olduğu için mutluyum. İyi oynadığını düşünüyorum" dedi. Santos'a da ayrı bir paragraf açan Hollandalı, "Çok yetenekli bir futbolcu. Performansından memnunum" diye konuştu. Santos ise "Ailemle telefonla konuştum. İspanya'da bizim maçlarımızın çoğu yayınlanıyor ve onlar da izliyor. Form tutuyorum ama içimde gol atamamamın verdiği bir burukluk var" dedi.

HANGİ TEKNİK DİREKTÖR NE KADAR KAZANIYOR?

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ FRİKİKÇİLERİYükleniyor
BİZE ULAŞIN