Web Sürümüne Geç

Dos Santos depremi

Salı 03.03.2010

Tottenham'dan sadece 'söz' alındığı ve bunun sözleşmeye yansıtılmadığı belirtildi İngilizler’in yükselişe geçen genç yıldız için 9.5 milyon euro istediği iddia edildi

RESMİYETE DÖKÜLMEDİ
Kasımpaşaspor karşılaşmasında ortaya koyduğu süper performansla "İşte Galatasaray'ın ilacı" dedirten Dos Santos'un, Tottenham'dan kiralanırken satış opsiyonunun alınmadığı ortaya çıktı. Ara transferde başkan yardımcısı Haldun Üstünel'in İngilizler ile yaptığı görüşmede satış opsiyonu için sadece söz aldığı ve bunun resmiyete dökülmediği ifade edildi. Yapılan o görüşmede Tottenham'lı yöneticilerin "Size Dos Santos'u sezon sonu 4.5 milyon euro'ya satabiliriz" vurgusu kulislerde sıkça dile getirilmişti.

DOS SANTOS GERÇEKLERİ

İŞTE SANTOS'U ALDATAN SEVGİLİSİ

FİYATINI YÜKSELTTİLER

Yöneticilerin, "Dos Santos'un opsiyonu bizde" demesine rağmen resmi sitede Meksikalı oyuncunun transferi "Sezon sonuna kadar kiralandı" şeklinde duyurulmuştu. Oysa ki Caner Erkin'in transferinde yine resmi sitede "Satın alma opsiyonuyla kiralandı" denilmişti. Resmi sözleşmede Santos için Galatasaray'a opsiyon vermeyen İngilizler'in şimdi bunu avantaj olarak kullanmaya başladıkları belirtildi. Meksikalı'nın yükselen performansı nedeniyle şimdiden bonservis bedelinin 9.5 milyon euro'ya çıkarıldığı öğrenildi.


DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI


GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİYükleniyor
BİZE ULAŞIN