Emre'ye kızmadım

Çarşamba 03.03.2010

"İki hafta sonra takıma katılabilirim. Beni sakatlayan Emre'yi suçlamam. Böyle şeyler oluyor. G.Saray'da kalmayı isterim"

Ligin 10. haftasında Kadıköy'de oynanan F.Bahçe maçında sakatlanan Milan Baros, "7 hafta önce Almanya'da ameliyat geçirdim. İki hafta sonra takıma katılabilirim. Tam olarak hazır olmam bir ayı bulur" dedi. GS TV'de "Son Pas" programında konuşan Çek yıldız, kendisini sakatlayan F.Bahçeli Emre Belözoğlu'na kızgınlığı olmadığını da söyledi. Baros, "O normal bir müdahale yaptı. Futbolda böyle sakatlıklar oluyor. Orada şanssızlığım, ayağımın üzerine düşmüş olmam" diye konuştu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

ARDA BENİ ARATMADI
Eskişehir ve A.Gücü maçlarında oynamasının imkansız olduğunu da belirten Baros, "Trabzon maçında kısa süre oynayabilirim. F.Bahçe'ye karşı oynamayı da çok isterim" dedi. Çek oyuncu özetle şunları söyledi: "Forvetsiz kaldığımız dönemde Arda büyük işler yaptı. O dönemde bile hiç yenilmedik... Bir yıl daha sözleşmem var. Taraftar beni, ben onları seviyorum. G.Saray'da kalmak isterim... Yeni transferlerden Neill'i tanıyorum. İngiltere'de karşılıklı oynadık... Makukula beğendiğim oyunculardan biri"DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI


GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİYükleniyor
BİZE ULAŞIN