Müthiş takas

Pazartesi 08.03.2010

Bu teklif karşısında önce ne diyeceğini bilemeyen başkan Adnan Polat, "27 Mart'tan sonra görüşelim" yanıtı verdi

Gözden kaçmadı
Galatasaray'ın Lyon'dan transfer ettiği Keita, oynadığı futbol ile İngilizlerin dikkatini çekmeyi başardı. Sarı-kırmızılı ekibin kiralık olarak kadrosuna kattığı Jo'nun bonservisini elinde bulunduran Manchester City, Keita'ya talip olurken, karşılık olarak da Brezilyalı futbolcuyu teklif etti. Başkan Polat, bu öneri karşısında kısa bir süre şaşkınlık yaşarken, ardından ucu açık bir cevap verdi.

GALATASARAY'A EŞİ YÜZÜNDEN GELEMEDİ

EN SEKSİ BAYAN TELEVİZYON SPİKERLERİ

Para da isteyecek
27 Mart'ta kongre olduğunu ifade eden Polat'ın, "Şu anda bir seçim süreci yaşıyoruz. Bu tür konularda karar vermemiz yanlış olur. Daha sonra görüşelim" dediği öğrenildi. Öte yandan kabul etmesi halinde Jo'yu almaya sıcak bakan sarı-kırmızılıların, Keita'yı göndermek konusunda kararsız kaldığı fakat üstüne para da verilmesi halinde teklife 'Evet' diyebileceği bildirildi.

GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI

Keita'nın aklı İngiltere'de
Keita zirvesinin sezon sonuna kadar ertelendiği ancak tam olarak kapanmadığı da sarı kırmızılı yöneticiler tarafından doğrulanıyor. Keita'nın ise yakın çevresine her fırsatta İngiltere'de futbol oynamayı isteğini söylediği öğrenildi.

AZİZ YILDIRIM: ONDAN VAZGEÇMEM

ARİEL ORTEGA'YI FENERBAHÇE'DE HANGİ FUTBOLCULAR DÖVDÜ?

GOL ATAMAYAN GOLCÜLER

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ


FENERBAHÇE'DE OYNAMAK İSTEYEN BARÇALI YILDIZ


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN