"Tabii ki kavga ederim!"

Pazartesi 08.03.2010 22:41
Galatasaray kaptanı Arda Turan kaybedilen Eskişehirspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Arda alınan mağlubiyet için, "Büyük bir avantajı normal bir avantaja çevirdik." dedi ve şunları söyledi:

"Kötü oynadık. Maçtan önce çok istekliydik. Ancak olmadı. Hala lideriz rakiplerimiz bize gelecek. Büyük bir avantajı normal bir avantaja çevirdik. Rakiplerimiz futbol oynamaktan çok uzaktı. Uzun vuruyorlar ve çok sertler. Tabii ki sistemlerine saygı duyuyorum ama ben bir futbolsever olarak zevk alamadım. Ankaragücü ve Trabzonspor maçlarına Fenerbahçe maçına kadar final olarak bakıyoruz. "

Maçta yaşadığı gerginliklere de değinen Arda, "Sürekli tekme yiyorum nasıl sinirli olmayayım. Ligimizdeki hakemler çok iyi onlara saygı duyuyorum. Avrupa'daki hakemleri gördükten sonra gerçekten iyiler. Ben her maçtan sonra ayağıma 10 tane buz bağlıyorum. Tamam sempatiğiz ama ben de sinirleniyorum. Uzatma dakikaları az oynandı. 4 dakika azdı daha fazla olmalıydı. Herkes biraz daha dikkat etmeli. Bu lafım Bülent Hoca'ya değil ama herkes daha dikkatli olmalı." dedi.

Volkan Yaman'la girdiği diyalogdan sonra yaşanan gerginlikle ilgili de konuşan genç yıldız, "Takımım için gerekiyorsa tabii ki kavga ederim ancak Volkan ağabeyle girdiğim pozisyonda kavga edilecek bir durum yoktu. Ben eski takım arkadaşımla konuşurken 3. kişiler aramıza girdi." dedi.

SÜPER LİG'DE GÖRÜNÜM

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN