"Pırıl pırıl G.Saray"

Perşembe 11.03.2010 21:07
Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Adnan Öztürk, başkan seçilmesi halinde Galatasaray'ı Avrupa'nın en büyük 10 kulübü arasına süratle sokacağına dair söz verdi.

BONSERVİSİ ELİNDE DÜNYA YILDIZLARI

Gayrettepe Point Otel'de kongre üyelerine bir kokteyl veren Öztürk, burada yaptığı konuşmada, katılan üyelere, Galatasaray'ı, Avrupa'nın en büyük 10 kulübü arasına süratle sokma sözünü verirken, ''Pırıl pırıl, tertemiz, bildiğimiz Galatasaray'ı sizlere getireceğim'' dedi.

Galatasaray'ın son iki senedir ''yönetilmediğini'' ileri süren başkan adayı Öztürk, şunları söyledi:
''Kulüp yönetilmiyor, idare ediliyor. Kulüp tarihinin rekor zararları, rekor borçlanmaları yapılırken, bunlar bir başarı gibi gösteriliyor. Galatasaray tarihinde olmamış, Galatasaray tarihine yakışmayan hareketler yapılıyor. Galatasaray'ın geleceği için üzülmeye, endişelenmeye başladığımdan bu yola çıkmaya karar verdim.''

Adnan Öztürk, konuşmasının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, göreve gelmesi halinde teknik direktör Frank Rijkaard ile yola devam edeceklerini söyledi.

Galatasaray'da liseli-lisesiz ayrımının söz konusu olmadığını da anlatan Öztürk, ''Benim kardeşim liseli değil ve ne kadar koyu bir Galatasaraylı olduğunu biliyorum. Ayrıca Adnan Polat'ın ofisini idare eden 10 kişiden 8'i Galatasaray Liseli. Bunun için liseli-lisesiz tartışmalarının son bulacağı bir seçim olacak'' dedi.

Adnan Öztürk, yarın renk seçimine katıldıktan sonra Bursa'ya giderek hastanede tedavi olan eski başkan Özhan Canaydın'ı ziyaret edeceğini, ayrıca Bursa Galatasaraylılar Derneği'nin bir organizasyonuna katılacağını sözlerine ekledi.

Bu arada, toplantının genç üyelere yönelik yapıldığı öğrenildi.

HAKAN ŞÜKÜR BİRÇOK FUTBOLCUDAN ÇOK KAZANIYOR-TIKLA


HER BİRİ ŞİMDİ DÜNYA YILDIZI

CEM İÇİN KAPIŞTILAR

ABD'YE ERMENİ PROTESTOSU

111 YILLIK GELENEK DEĞİŞECEK Mİ


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN