Web Sürümüne Geç

  Henry savaşı

  Perşembe 12.03.2010

  Galatasaray başkan adayı Adnan Öztürk, "Seçilirsem Thierry Henry'yi getireceğim. Ayrıca başka yıldızlarla da temastayız" dedi. Bu açıklama sonrası Fenerbahçe, Henry için elini çabuk tutma kararı aldı

  ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER YA ŞİMDİ?

  DÜNYA KUPASINDA OYNAYACAK TÜRKLER

  Türk futbolunun iki ezeli rakibi F.Bahçe ile G.Saray yeni bir transfer kapışmasına başlamak üzere. Barcelona'nın Fransız yıldızı Thierry Henry için F.Bahçe'nin devreye girmesinin ardından bu kez de G.Saray cephesi aynı oyuncuya kanca attı. Sarı-kırmızılı kulübün başkan adayı Adnan Öztürk, "Seçilirsem dünya yıldızlarını transfer edeceğim. Bunlardan biri de Henry olacak" dedi. Fransa'da geniş bir iş çevresi olan Öztürk, 32 yaşındaki Henry'yi en önemli seçim kozu olarak düşünüyor.

  BURSASPOR NEDEN ŞAMPİYON OLSUN?

  JO ALVES VE MİLAN BAROS FENERBAHÇE'YE

  FENERBAHÇE'NİN TRANSFER GÜNDEMİ

  Henry'nin yanı sıra başka yıldız oyuncularla da temas halinde olduklarını dile getiren Adnan Öztürk ayrıca teknik direktör Frank Rijkaard ile yola devam etmeyi planlıyor. Öte yandan Fransız futbolcunun G.Saray'ın gündemine gelmesi F.Bahçe kulübünü de hareketlendirdi. Sarılacivertli yönetim, golcü oyuncuyu ezeli rakibine kaptırmamak için elini çabuk tutup bu işi bitirme kararı aldı. F.Bahçe'de Henry'nin transfer edilmesini özellikle teknik direktör Christoph Daum çok istiyor.


  AVRUPA'NIN EN PAHALI GENÇ FUTBOLCULARI

  ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER YA ŞİMDİ?

  O GOL HERŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞTİ

  SANTOS'U BUNALIMA SOKTU!

  FUTBOLUN SÜPER BÜCÜRLERİ!  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN