Rijkaard tutkusu

Salı 16.03.2010

Milan ve Arsenal'ın listesinde yer alan Cimbom'un hocası Dünya Kupası'nda Kangurular'ı çalıştırması için teklif aldı

Paylaşılamıyor
G.Saray'a oynattığı futbol nedeniyle eleştirilen Frank Rijkaard, dünyayı peşinden koşturuyor. Milan'ın gündeminde yer alan, İngilizler'in ise Arsene Wenger'in yerine Arsenal'ın başına geçeceğini iddia ettiği Hollandalı teknik adama, son olarak Avustralya talip oldu. Federasyon Başkanı Frank Lowy'nin Rijkaard'ı telefonla arayarak, "Dünya Kupası'nda bizi çalıştırır mısın?" diye sorduğu bildirildi.

SADECE FENER'E GOL ATTI

GALATASARAYLI YILDIZA 14 MİLYON EUROLUK TEKLİF

İzin isteyecek
Lowy'nin halen takımı çalıştıran Hollandalı Verbeek'i yetersiz bulduğu ve finallere Rijkaard'la gitmek istediği ifade edildi. Aslan'ın Avustralyalıları Kewell ve Neill'in de Rijkaard'a teklifi kabul etmesi için baskı yaptığı vurgulandı. Hollandalı hocanın, kararsız olduğu ancak kongre sonrası başkan Polat'la yapacağı görüşmede izin çıkarsa kupada Avustralya'yı çalıştıracağı öğrenildi.

DÜNYADA ALINACAK FUTBOLCULAR LİSTESİ

16 YAŞINDA DEĞERİ 20 MİLYON EURO

Herkes onun peşinde
Frank Rijkaard, sezon başında 5 kupa hedefiyle yola çıkan Galatasaray'ın başında UEFA Avrupa Ligi'ne 2. turda, Ziraat Türkiye Kupası'na ise çeyrek finalde havlu atınca şimşekleri üstüne çekmişti. Süper Lig'de maç fazlasıyla Bursaspor'un önünde lider durumda bulunan Aslan'ın hocası, sergilenen istikrarsız futbol nedeniyle de eleştirilerden kurtulamadı. Ancak Hollandalı çalıştırıcı, geçmişte Barcelona'da elde ettiği Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu nedeniyle hâlâ dünyada gözde olmayı sürdürüyor.GALATASARAY'DA SÖZLEŞMELER NE ZAMAN BİTİYOR?

GALATASARAY'IN EN PAHALI TRANSFERLERİ

G.SARAY VE F.BAHÇE 10 PUANA 50 MİLYON EURO HARCADI

CİMBOM'UN AVRUPA ZAFERLERİ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN