Yenilir yutulur gibi değil

Salı 16.03.2010

"Kendine iş imkanı sağlamak için başkan-yönetici olan var. Polat'la yaşadığım 2 olayı anlatsam inanamazsınız"

G.Saray'ın efsane oyuncusu Hakan Şükür, Radyospor'da herkesi topa tuttu. "Adnan Polat ile yaşadığım iki olayı anlatsam kulaklarınıza inanamazsınız. Sayın Polat başkan diye anlatmıyorum" diyen Şükür, Türk futbolunun lokantalardan yönetildiğini de iddia etti. Seçimden sonra futbol sorumluluğu teklifi beklediğini de belirten Şükür, "Oyumun kime gitmeyeceği belli" sözüyle Polat'ı hedef aldı.

DAUM'LA YÖNETİM ARASINDA İPLERİ KOPARTAN TRANSFER LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN!

DÜNYADA ALINACAK FUTBOLCULAR LİSTESİ

16 YAŞINDA DEĞERİ 20 MİLYON EURO

G.saray tez konusu
Hakan Şükür şunları söyledi: "Kendine iş imkanı sağlamak için başkan-yönetici olanları biliyorum. Günü kurtarma adına Bülent Korkmaz teknik direktör yapıldı. Hiçbir zaman uzun vadeli planların parçası olmadık. Acaba Tugay uzun vadeli bir planla mı geldi? Adnan Sezgin 'Hocası gönderilmiş takımın şampiyon olması tez konusudur' demişti. Asıl G.Saray şimdi tez konusu olmalı."

HAKAN ŞÜKÜR İTALYA'NIN EN "FOS" TRANSFERİ SEÇİLDİ!

Hiddink doğru mu?
Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink'i de eleştiren Hakan Şükür, "Dünya Kupası'nda Fildişi Sahili'ni çalıştırma fikrini doğru bulmuyorum. Büyük paralar veren bir ülkenin böyle kullanılması hoş değil. Bu olay dünyanın bize bakışını da gösteriyor. Umarım sonu iyi olur. Sonunun iyi olması hepimizi yakından ilgilendiriyor" dedi.

Bursa şampiyon olur
Hakan Şükür, Rijkaard'ın, "Rakipler bize karşı başka Bursaspor'a karşı başka oynuyor" sözüne de tepki gösterdi. Şükür, "Bursaspor üç büyük takımı da yendi. Burada bir emek var. Emeğe saygısızlık yapılmamalı. Bursa'nın şampiyon olacağına inanıyorum" dedi.GALATASARAY'DA SÖZLEŞMELER NE ZAMAN BİTİYOR?

GALATASARAY'IN EN PAHALI TRANSFERLERİ

G.SARAY VE F.BAHÇE 10 PUANA 50 MİLYON EURO HARCADI

CİMBOM'UN AVRUPA ZAFERLERİ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN