Rijkaard'ı anlattı

Çarşamba 17.03.2010

"Dünyanın en rahat adamıdır. Olayları kafasına takmaz. Onu sadece Jose Mourinho kızdırmıştı"

İnter'in dünyaca ünlü golcüsü Eto'o, İngiliz Times internet sitesine eski hocası Frank Rijkaard'ı ilginç cümlelerle anlattı. Kamerunlu oyuncu, Barcelona'da Rijkaard ile çalıştığı dönemi anlatırken, "Dünyanın en rahat adamıdır. Hiçbir olayı kafasına takmaz. Takımın aldığı mağlubiyetleri ise kesinlikle umursamaz. Onu sinirli görmek neredeyse imkansız gibi bir şeydir" ifadesini kullandı.

GALATASARAY KİME KAÇ PARA VERDİ?

Gerçeği gösterdik!
Eto'o, Rijkaard'ı bir kez sinirli gördüğünü belirtti ve yaşadığı olayı şöyle anlattı: "2005'te Chelsea'ye elenmiştik. Soyunma odasına giderken, Rijkaard'ın yanına Mourinho geldi ve (Siz büyük antrenörsünüz ama size gerçeği gösterdik) dedi. Rijkaard çok sinirlenmişti. Bize (Gelecek sene Chelsea'yi eleyeceğiz) demişti. Öyle de oldu. Onlarla eşleşip, elemiştik. Rijkaard'ı tek kızdıran Mourinho'dur."

İŞTE AYAKTA ALKIŞLAYACAĞINIZ RÖVAŞATA GOLÜ

Suistimal etmiştik!
İnter'de forma giyen Samuel Eto'o, İspanya basınına haftalar önce Rijkaard ile ilgili yaptığı açıklamada, "Frank bizi seviyordu ve onu cezalandıran biz oyuncular olduk. Bence oyuncular kendisinin güvenini oldukça suistimal etti" itirafında bulunmuştu.

TEK GOLÜNÜ FENER'E ATTI!

LİNCOLN'ÜN HİKAYESİ

FUTBOLUNDAN ÇOK AŞKLARI KONUŞULAN ADAM

GALATASARAY'IN ALMAK İSTEDİĞİ 3 DÜNYA YILDIZI

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN