Arda'dan üzen açıklama

Cumartesi 20.03.2010 18:15

Turkcell Süper Lig'de yarın Trabzonspor'la karşılaşacak olan Galatasaray, Trabzon'a gitti.

Atatürk Havalimanı'ndan özel uçakla Trabzon'a hareket eden sarı-kırmızılı kafilede, sakatlıkları bulunan Arda Turan ile Mehmet Topal da yer alırken, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, başkan yardımcısı Haldun Üstünel ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin kafileye eşlik etti.

Basın mensuplarına açıklama yapan Haldun Üstünel, ''Ligin final haftalarına giriyoruz. Hedefimiz Trabzonspor karşısında galip gelmek. Fenerbahçe maçı öncesi taraftarlarımızın önüne moralli çıkmak istiyoruz'' derken, mevcut seçim havasını takıma yansıtmamak için çaba sarf ettiklerini vurguladı.
Bu arada, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Galatasaray Kulübü hakkında vermiş olduğu cezaya Fenerbahçe Kulübü'nün yapmış olduğu açıklamaların hatırlatılması üzerine ise Üstünel, ''Konuyu hukukçular yorumlayacak'' yanıtını verdi.

TARAFTARA UYARI

TELAFİSİ İMKANSIZ

ARDA: ''BÜYÜK İHTİMALLE OYNAYAMAYACAĞIM''

Dünkü antrenmanda takım arkadaşı Mehmet Topal'la çarpışarak sakatlanan Arda Turan, oynama ihtimalinin çok düşük olduğunu söyledi.

Basın mensuplarına konuşan Arda, ağrılarının devam ettiğini söyleyerek, ''Herhalde oynayamam. Mehmet Topal da büyük bir ihtimalle oynayamaz. Sanıyorum ikimiz de Trabzonspor karşısında sahada olamayacağız. Futbolda böyle şeyler var. Takım kazansın da biz önemli değiliz'' ifadelerini kullandı.
Öte yandan, Elazığ depreminde annesini ve kardeşini kaybeden Keko Çiçek, babası ve amcasıyla birlikte takım uçağıyla Trabzon'a götürüldü.

Öğle yemeğini Arda'yla birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yiyen Keko'nun, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü ziyaret ederek yardım sözü aldığı belirtildi. Atatürk Havalimanı'nda Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve Arda Turan'la birlikte oturan Keko'nun, sohbet sırasındaki konuşmaları yanındakileri güldürdü.

Adnan Polat'ın, ''Servet'i tanıyor musun?'' sorusuna Keko, ''Kapı gibi olan'' karşılığını vermesi gülüşmelere neden oldu. Arda'nın limonata ısmarladığı Keko, yine bu oyuncunun elini tutarak uçağa gitti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN