Web Sürümüne Geç

Ne dediler?

Salı 24.03.2010
Sadece başkan değildi
Spor camiası beyefendi bir başkanını kaybetti. O sadece bir başkan değil, rakiplere olan saygısı, centilmenliği ve fair-play ruhu ile futbolumuzda herkese örnek teşkil eden bir abideydi. Türk spor camiasına, Galatasaray camiasına, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.
İsmet TONGO

Farklı renkleri birleştirdi

Farklı kulüp sevgilerimize rağmen sporun gerekli değerlerinde birleştiğimiz beyefendi başkan... Büyük Atatürk'ün, "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim" sözlerini yaşamınız boyunca en asil şekilde taşıdınız. Gözyaşlarımızla sizi uğurluyoruz asil başkan. Mekanın cennet olsun.
Hadi TÜRKMEN

Onu hiç anlamadılar

Son derece beyefendi bir insandı. Futbol camiası, kendisini anladığı inancında değilim. Centilmenliği ve rakiplere olan saygısını göz önüne getirdiğinizde, başarıya ulaşmak için her yolu mübah gören yönetici anlayışına zıt karakterli bir insandı. Toprağı bol olsun. Ruhu şad olsun.
İskender GÜNEN

Hep dostluğu anlattı

G.Saray başkanı olmasına rağmen tüm renklerin saygı duyduğu, beyefendi bir insanı kaybettik. O yaşarken hep saygıyı, sevgiyi ve insanlığı tribünlere yansıtırken, sanki "Spor, sevgi, dostluk ve kardeşliktir" sloganını hep yaşayarak, anlatmaya çalışıyordu. Hepimizin başı sağolsun.
Adnan AYBABA

İŞTE CİMBOM'UN LİSTESİ

ARDA TURAN!

KEL'LER SAÇLANIRSA...

FUTBOLCULARIN KARİKATÜRLERİ


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN