Türkiye ağlıyor

Çarşamba 24.03.2010

Canaydın'ın naaşı, vasiyeti gereği İstanbul'a getirilmeyecek ve öğle namazının ardından Mudanya'da sade bir törenle toprağa verilecek

Uzun süren rahatsızlığının ardından önceki gece hayata gözlerini yuman Galatasaray kulübünün efsanevi başkanı Özhan Canaydın'ın vefatı Türkiye'yi derinden sarstı. Centilmenliği ve beyefendi kişiliği ile gönüllere taht kuran Özhan Canaydın'ın naaşı, vasiyeti gereği İstanbul'a getirilmeyecek ve bugün Bursa Organize Sanayii Sitesi Camisi'nde kılınan öğle namazının ardından sade bir törenle Mudanya'daki aile kabristanında toprağa verilecek.

KAPILARI TEKMELEDİ... İŞTE MİLAN BAROS'UN ÇILDIRDIĞI AN!

İŞTE HASTANEYE AKIN EDEN ÜNLÜLER

İŞTE ÖZHAN CANAYDIN'IN HAYATI


KÜSKÜN VEDA ETTİ
Türk sporunun unutulmayacak ismi Canaydın'ın, ailesine "Beni fazla dolaştırmayın. Liseye ve kulübe götürmenize gerek yok" dediği ve bir anlamda küskünlüğünü dile getirdiği öğrenildi. Galatasaraylı futbolcuların da cenaze törenine katılması beklenirken, sarı-kırmızılıların eski kalecisi Mondragon da törende bulunacak. Canaydın'ın vefatı nedeniyle cumartesi günü yapılacak seçim öncesinde Adnan Polat ve Adnan Öztürk seçim çalışmalarına ara verdi.


İŞTE CİMBOM'UN LİSTESİ

ARDA TURAN!

G.SARAY VE F.BAHÇE'NİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ 11'LERİ...

4 BÜYÜKLERİN KULÜBESİNDE MİLYON EUROLAR ÇÜRÜYOR


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN