F.Bahçe'ye taş

Cuma 26.03.2010

Futboldaki rakibimiz Manchester United, Barcelona ve Real Madrid'dir. Basketbolda da NBA takımlarıdır"

G.Saray Başkanı Adnan Polat, yarın yapılacak başkanlık seçimleri öncesi yönetim listesini geniş bir katılım ile açıkladı. Lütfi Kırdar'da gerçekleşen yemekli toplantıya yaklaşık 2 bin kişi katıldı. G.Saray'ın altın projelerini; 1-Sponsor gelirlerinin yüzde 300 artması, 2-Şirket evliliği 3-Riva, 4-Türk Telekom Arena olarak belirlen Polat, F.Bahçe'ye de yüklendi. "En büyük rakibimiz Kalamış Burnu'nda değil" diyen başkan, "Futboldaki rakibimiz Manchester United, Real Madrid ve Barcelona'dır" dedi ve şöyle devam etti:

FENERBAHÇE VE GALATASARAY'IN EN İYİ 11'LERİ

Polat'ın projeleri
"Basketboldaki rakiplerimiz ise NBA takımlarıdır. Yavru Aslan adı altında bir çocuk dergisi yapılacak. 4-10 yaş grubuna hitap edecek. Karikatürle G.Saray'ı ve tarihini çocuklarımıza öğreteceğiz. G.Saray insan kaynaklarını kuracağız. Metin Oktay Taraftar akademisini kuracağız ve taraftarımızı eğiteceğiz. Sanal Tevfik Fikret internet sitesi kuracağız. Buradan taraftarlarımızla iç içe olacağız. 7 sene içinde Florya'yı Büyükçekmece'ye taşıyacağız. Başarıya ulaşacağız."

İŞTE LİSTEDEKİ İSİMLER

Adnan Polat'ın 2 yıl önce başkan seçildiği yönetim kurulundaki 8 kişi, bu kez listede yerini 8 yeni isme bıraktı.

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı'nda yaşanan Cemal Nalga skandalının ardından yönetim kurulundan istifa eden, ancak başkan danışmanı sıfatıyla çalışmalarını sürdüren Yiğit Şardan ile birlikte, Cemal Özgörkey, Murat Yalçındağ, Ali Haşhaş, Haldun Üstünel, Işın Çelebi ve Mehmet Helvacı, yeni dönem için de başkan Adnan Polat tarafından yönetim kurulu listesine alındı.

Adnan Polat'ın yönetim kurulu listesinde Selim Sayılgan, Emir Sarıgül, Hakan Üstünberk, Vedat Eşkinat, Doğan Yalçınkaya, Yalçın Orhon, Taner Aşkın ve İbrahim Çağlar ise yeni isimler oldular.

Öte yandan, Galatasaray Yönetim Kurulu'ndan daha önce istifa eden Ahmet Dedehayır ile birlikte Sinan Kılıç, Faruk Bil, Mümtaz Tahincioğlu, Adil Emecan, Nejat Uygur, Metin Karakaya ve Tunca Hazinedaroğlu da bu kez listenin dışında kaldı.

BİR MAÇTA FENER'E 3 GOL

GALATASARAYLILARIN GÖNLÜNÜ FETHEDENLER

GALATASARAY'IN EFSANE KAPTANLARI

GALATASARAYLI ÜNLÜLER


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN