Öztürk gelsin beraber çalışalım

Pazar 28.03.2010 00:00
Galatasaray Kulübü Başkanlığı'na yeniden seçilen Adnan Polat, seçim sonuçlarının ardından Genel Kurul üyelerine teşekkür etti.

Adnan Polat'ın seçilmesinin ardından kürsüye çıkarak üyelere teşekkür eden Polat, uzun ve yorucu bir seçim maratonu yaşadıklarını belirterek, "Mart ayı bizim için yoğun geçti. Hele son hafta çok karmaşık duygularla geçti. Eski başkanımız Özhan Canaydın'ı kaybettik. Yarın derbi maçımız var. Pazartesi günü de bir sponsorluk anlaşmasını imzalayacağız." diye konuştu.

Adnan Polat, seçimin geride kaldığını; pazartesi sabahından itibaren çalışmaya daha önceden ortaya koydukları projeleri tamamlamak için tam gün mesaiye başlayacaklarını kaydetti.

Adnan Polat, bu seçimde oy farkı beklediğini itiraf ederek, "Ancak çıkan sonuç bize gösterdi ki kulüp bize bir defa daha görev verdi. Yapacağımız işlerin bitirilmesini istedi. Bir taraftan da yapacağınız işleri takip ediyoruz mesajı verdi. Biz bunu aldık." dedi.

Polat, Adnan Öztürk'e de teşekkür ederek, "Adnan Öztürk ve ekibi gelsinler beraber çalışalım. Onlara ve fikirlerine her zaman kapımız açıktır." diye konuştu.

İŞTE 35. BAŞKAN!

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN