Kongre notları

Pazar 28.03.2010
Adnan Öztürk'ün oy kullandığı 10 numaralı sandıkta Adnan Polat rakibine 11 oy fark attı. 24 sandığın 19'undan Polat önde çıkarken, Öztürk sadece 5 sandıkta üstünlük sağladı.

Seçimlere, Demokrat Parti Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile Türkiye Değişim Hareketi lideri Mustafa Sarıgül de katılarak oy kullandı.

Sandıkları teker teker gezen Polat, özellikle muhalif üyelerle sohbet edip, şakalaştı.

Öztürk'ü destekleyen bir üyenin, "Seçim bu sene heyecanlı oluyor'' sözleri üzerine Polat, "Doğru. Çünkü sandıkları 24'e çıkardık. Kimse sıra beklemiyor' diye espri yaptı.

Polat'ın bir süre önce kızı Fenerbahçe forması ile görüntülenen İbrahim Çağlar'ı yönetim kurulu listesine alması bazı kongre üyelerinin tepkisini çekti. Üyeler, "Çağlar en azından yedekler arasına kaydırılsın" yorumu yaptı.

Kongreden bir ara ayrılan Polat, kendisini destekleyenlerle birlikte Çiçek Pasajı'nda yemek yedi. Polat ve beraberindekiler pasajda alkışlar ve sevgi gösterileriyle karşılandı.

Polat'ın "Sandıkları şeffaflaştırdık'' açıklamasının ardından, Divan Başkanlığı'nı yürüten İrfan Aktar'ın, "Sandıklar, yeni Dernekler Kanunu'na göre yenilendi'' demesi dikkati çekti.

Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen kongrenin başlangıcında divan heyeti oluşturulurken, başkanlığa da İrfan Aktar getirildi.


GALATASARAY'IN FOS TRANSFERLERİ

CİMBOM'UN UNUTULMAZ FORMALARI

HAKKINDA ÇOK KONUŞULAN ADAM!

CİMBOM'UN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ KADROSU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN