Web Sürümüne Geç

  Polat'la 2 yıl daha

  Pazar 28.03.2010

  Öztürk'e 654 oy fark atan Polat, "Galatasaray'ı daha yükseğe çıkarmak için söz veriyorum" dedi

  Polat: 2944
  Öztürk: 2290
  Galatasaray'ın merakla beklenen genel kurulu dün Galatasaray Lisesi'nde gerçekleşti. Saat 10.00'da başlayan ve 15.00'te sona eren seçimde, 5234 kişi oy kullanırken, 2944 oy toplayan Adnan Polat 35. başkan olarak 2 yıl daha koltukta oturacak. Adnan Öztürk'e ise 2290 oy çıktı. Nazım Durak karşısında 2008'de 2148 kişinin desteğini alan Polat oylarını da artırmış oldu.

  Projeleri bitireceğiz
  Oy sayımının tamamlanmasıyla birlikte büyük sevinç yaşayan Polat, seçimin Galatasaray'a 'hayırlı olmasını' dileyerek, birleştirici ve bütünleştirici olacağını söyledi. Görev yaptıkları 2 yıllık dönemde önemli projeler başlattıklarını ifade eden başkan, "Önümüzdeki iki yıl bu projelerin bitme dönemi olacak. Galatasaray'ı daha yükseğe çıkarmak için söz veriyorum" dedi.

  FUTBOLUN SÜPER BÜCÜRLERİ

  YAŞAYAN FUTBOL EFSANELERİ

  Seçmen ne demek istedi!
  Öte yandan sessiz ve derinden bir seçim çalışması yürüten Adnan Öztürk, camianın önde gelen isimlerinin "Tanımıyorum" açıklamalarına karşın aldığı 2290 oy ile dikkat çekti. Öztürk'ün bu kadar oy alması Polat'a ince mesaj olarak değerlendirilirken, başkan bu konudaki soruyu "İnşallah bir dahaki seçimde 3-4 aday yarışırız" diye yanıtladı .

  GALATASARAY'IN FOS TRANSFERLERİ

  CİMBOM'UN UNUTULMAZ FORMALARI  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN