Arda takasta!

Pazartesi 29.03.2010 13:54

Arda’yı Transfer etmek isteyen Tottenham’ın, G.Saray’ın kapısını sürpriz bir teklifle çaldığı iddia edildi.

İngiliz ekibinin Sarı-Kırmızılı ekibe şu anda kiralık olara forma giyen Giovanni Dos Santos ile birlikte, G.Saray'ın devre arasında transfer etmek istediği Roman Pavlyuchenko'yu veya Celtic'de kiralık oynayan Robbie Keane'i teklif ettiği ortaya çıktı.

Football Fan Cast isimli sitede yer alan iddiaya göre Arda'nın transferine para ödemeden bitirmek isteyen Tottenham elindeki istemediği oyunculardan da kurtaralarak hem Arda'yı almak hem de para kazanmanın planlarını yapıyor.

FENERBAHÇE'DEN GALATASARAY'A "RESMİ" GÖNDERMEGiovanni Dos Santos ile birlikte Pavlyuchenko'nun G.Saray'a gönderilip Arda'nın alınması durumunda Tottenham, Sarı-Kırmızılı ekipten artı olarak 5 milyon sterlin daha istiyor. Eğer G.Saray, Tottenham'dan Arda için Gio ve Keane'i almak isterse rakam bu kez 7 milyon sterline çıkıyor. Fakat Sarı-Kırmızılı ekip Gio ile birlikte Tottenham'ın Jablonec'te kiralık oynayan 19 yaşındaki forvetini kabul ederse bu kez para ödemek zorunda kalmayacak. İddiaya göre Arda'yı Tottenham'a vermeyi ve takas teklifini kabul eden G.Saray'ın ise Gio ile birlikte Tottenham'dan Pavlyuchenko'yu istiyor fakat üste para vermeye sıcak bakmıyor.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN