Polat Terim'i getir

Salı 30.03.2010
Sezon başındaki hedeflerine tek tek veda eden ve son olarak F.Bahçe'ye yenilip şampiyonluk şansını azaltan G.Saray'da fatura teknik direktör Rijkaard'a kesildi.

Yöneticiler, önceki günkü derbinin ardından başkan Adnan Polat'a baskı yapmaya başladılar ve "Kan değişimi şart. Rijkaard'la olmuyor. Onu sezon sonunda mutlaka göndermeliyiz. Yerine Fatih Terim gelmeli. Eğer Terim kabul etmezse Lucescu olmalı. Bizi ancak Terim gibi, Lucescu gibi G.Saray'ı, Türk futbolunu iyi tanıyan bir hoca ileri taşır" dediler.

FENERBAHÇE'DEN GALATASARAY'A "RESMİ" GÖNDERMEBugüne kadar Rijkaard'ı savunan Polat'ın, kurmaylarının bu baskısına direnemeyeceği belirtiliyor. Başkan seçildiği günün hemen ertesinde Ali Sami Yen'de F.Bahçe'ye yenilmeyi kabullenemeyen Polat'ın, Rijkaard'ın arkasında daha fazla durmayacağı ifade ediliyor. Başkan Polat'ın önümüzdeki günlerde Fatih Terim'le bir randevu ayarlamayı planladığı sızan bilgiler arasında. Terim'in alternatifi olan Shakhtar'ın hocası Lucescu'nun ise teklif aldığı taktirde "hayır" demeyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN