5-6 kızla alem yapıyor

Çarşamba 31.03.2010

"Kızlı erkekli 10-15 kişi gece yarısı aleme başlıyorlar. Kadınlar odadan odaya çığlık atarak, gülerek kaçıyor, erkekler onları yakalıyor. Sonra acayip sesler duyuluyor"

G.Saray'ın adı 'alemci'ye çıkan Brezilyalısı Jo'nun komşuları yıldız futbolcudan yaka silkiyor. Son olarak G.Saray-F.Bahçe derbisinden hemen sonra kız arkadaşlarıyla eğlenirken polisin kapısına dayandığı Jo, evini adeta gece kulübüne çevirmiş durumda. atv muhabiri Korhan Varol, Jo'nun Florya Fly Inn Residence Sitesi'ndeki komşularıyla konuştu. İşte dertli komşuların anlattıkları:- Gamze Arman Uğur: Kalabalık bir şekilde yaşıyorlar. Önce bir sürü kız geliyor, sonra erkekler. Sanırım evde 15 kişi oluyorlar. Bizim için eziyet, yüksek sesli müzik ve kahkahalarla başlıyor. Gece yarısı ise asıl eziyet başlıyor. Kadınlar acayip çığlıklar atıyor. Koşturmalar, gürültüler oluyor. Gerisini anlatmak istemiyorum.

GALATASARAY'DA FRANK RİJKAARD DEPREMİ

- Faruk Kocabaş: Bunların sesini duymamak için artık kulağımıza pamuk tıkıyoruz. Öyle bir çığlık atıyorlar ki inanamazsınız. Uyurken aniden bir bağırtı oluyor, panik içinde yatağımızdan fırlıyoruz. Jo'nun evine, Cihangir'deki Afrikalılar'a benzeyen kişiler geliyor. Ondan önce Nonda kalıyordu. Nonda çok efendiydi. Hiç böyle şeyler yapmazdı.

- İsmini vermek istemeyen bir komşusu: Geceleri evde birbirlerini kovalıyorlar. Sanırım kadınlar çığlık atarak kaçıyor, erkekler de onları kovalıyor. Sonra erkekler kadınları yakalıyor, o zaman sesler değişiyor tabii. Daha acayip ses çıkarıyorlar. Seks filmlerindeki gibi. Anlatmaktan utanıyorum. Hiç kimseye saygıları yok. Her gece her gece, bu kadar enerjiyi nereden buluyorlar hayret ediyorum.

- Hasan Manav: Yaklaşık 10 gündür hemen her gün Jo'nun evinde parti var. Akşamları 5-6 tane kız geliyor, başlıyorlar alem yapmaya. Kızlar da yamuk-yumuk tipler, hiç güzel değiller.MOSKOVA'DA SARIŞINLARIN SEKS KÖLESİ OLMUŞTU

Rusya'nın goal.com sitesi kısa süre önce Jo Alves ile ilgili çok çarpıcı gerçekleri yazmıştı. Haberde, Jo'nun CSKA Moskova takımında oynadığı dönemde, sarışın kadınlar tarafından seks kölesi olarak kullanıldığı vurgulanmıştı. Moskova'da gece kulüplerinin müdavimi olan Jo'nun, daha sonra transfer olduğu İngiltere'de de aynı yaşam tarzına devam ettiği ve İngiliz kızlarının gözdesi olduğu belirtilirken, içki ve puroya düşkünlüğüne de dikkat çekilmişti.GALATASARAY'IN EN PAHALI TRANSFERLERİ

İŞTE CİMBOM'UN ATEŞLİ TARAFTARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN