Web Sürümüne Geç

  Revirden müjde

  Pazartesi 03.05.2010

  Kulüp doktoru Okan Çevik, "Yapılan ilk kontrollere göre ikisinin de önemli bir şeyi yok" diye konuştu

  KORKULAN OLMADI
  Galatasaray'da İstanbul BŞB maçında sakatlanarak oyundan çıkan Baros ve Elano'nun durumlarının ciddi olmadığı açıklandı. Kulüp doktoru Murat Çevik, iki futbolcu için yapılan ilk kontrollerde önemli bir bulguya rastlamadıklarını bildirdi.

  BUGÜN NETLEŞECEK
  Okan Çevik, "Ancak durumları yarın (bugün) yapılacak sonuçlarda netlik kazanacak'' dedi. Çevik, Baros'un adalesinde kramp oluşması nedeniyle oyunu tamamlayamadığını ifade ederken, Elano'nun da dizinden sakatlık yaşadığını söyledi.

  NONDA'YI YAKALADI
  Milan Baros, İstanbul BŞB'ye attığı golle bu sezon resmi maçlardaki gol sayısını 16'ya yükseltti ve devre arasında takımdan ayrılan Nonda ile takımın en golcü ismi oldu. Öte yandan sarı- kırmızılıların ligin son dört haftasında attığı 7 gol de (Baros 5, Keita ve Neill) yabancı oyunculardan geldi.

  ÜÇ FİRE DAHA VERDİ
  İstanbul BŞB maçında çeşitli yerlerine darbe alan Ayhan, Hakan Balta ve kaleci Aykut dün idmana katılmayıp, tedavi oldu. Ayhan'ın ayak tabanındaki bağlar ve yumuşak dokuda zedelenme, Aykut'un ise sağ uyluk adale gruplarında kanama ve ödem tespit edildi. Hakan'ın ise belinde ağrısı var.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN