Web Sürümüne Geç

Aslan kükreyecek

Salı 04.05.2010

"Rijkaard Türkiye'yi tanıdı. Bunun meyvelerini gelecek yıl alacağız. Keita, Baros ve Neill kalacak, diğerleri gidecek"

Galatasaray Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, yeni sezon planları yaptıklarını söyledi. Savaşan bir takım kuracaklarını ve bunun için de şimdiden arayışlara başladığını belirten Üstünel, "Frank Rijkaard ile hiçbir problemimiz yok. Sürekli eleştirilse de kendisi kesin olarak yeni sezonda da takımın başında olacak. Hocamız bu zaman zarfında Türkiye'yi tanıdı, Galatasaray'a da alıştı. Yeni sezonda bunun meyvelerini alacağız" ifadelerini kullandı.

ASLANTEPE'NİN SON DURUMU! TIKLAYIN

SANTOS KİRALANABİLİR
Üstünel, yabancı oyuncu transferleriyle fark yaratacaklarını da söyleyerek, "Milan Baros, Keita ve Neill dışındaki yabancı oyuncuların tamamını göndereceğiz. Diğerlerinin yerlerine çok kaliteli isimler alacağız. Sadece Dos Santos konusunda kafamızda bir belirsizlik var. Opsiyonunun alınmasına pek sıcak bakmıyoruz. Hocamız Frank Rijkaard ile tekrar bu konuyu görüşüp, Giovani'yi, Tottenham'dan bir yıl daha kiralayabiliriz" açıklamasını yaptı.

TOPAL-SERVET KONUSU
Haldun Üstünel, sözlerini şöyle tamamladı: "Valencia kulübü, Mehmet Topal'ı istiyor. 5 milyon euro'luk bonservis fiyatında bir problem yok ama bize önerilen ödeme planı işimize gelmiyor. Frank Rijkaard, Servet için ise son kararını bize bildirmedi. Zaten hocamız bir hafta içinde bize ayrıntılı bir rapor sunacak ve iç transferde ona göre hamlelerimizi yapacağız. Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Süper bir takım kuracağız."

ARDA'DAN MEMNUNUZ
Başkan yardımıcısı Haldun Üstünel, Arda Turan için net ifadeler kullandı. Üstünel, kaptandan memnun olduklarını vurgulayarak, "Arda Turan'ı kim isterse istesin kesinlikle satmayacağız. Diyarbakır maçında istenmeyen tezahüratlar yapıldı. Bizim yaptırdığımız söyleniyor. Gerçekten ayıp ediliyor" dedi.

POLAT GERİ PLANA İTTİ
G.Saray'da son zamanlarda başkan Adnan Polat ile arasına kara kedi giren Haldun Üstünel'in yetkilerinin kısıtlandığı belirtildi. Polat'ın isteği üzerine Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin'in bu sezon transferde aktif olacağı ifade ediliyor. Üstünel'in geri plana itilmesinin sebebi yapılan son yanlış transferler olarak gösteriliyor.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN