Bursa olsun

Çarşamba 05.05.2010

G.Saray başkanı: En büyük rakibimizin başarılı olmasını istemem. Son haftalardaki kaleci hataları düşündürücü

TEBRİK EDERİZ
G.Saray Başkanı Adnan Polat, NTV Spor'a ilginç açıklamalarda bulundu. Gönlünden geçen şampiyonun Bursaspor olduğunu açıkça ifade eden Polat, "En büyük rakibimin şampiyon ve başarılı olmasını istemem. Mantıksal ve duygusal açıdan baktığım zaman Bursaspor'un şampiyon olması bizi mutlu eder" diye konuştu. Polat, şampiyonun son hafta belli olacağını hedefe ulaşacak takımı tebrik edeceklerini de belirtti.

ASLANTEPE'NİN SON DURUMU! TIKLAYIN

ENDİŞE DUYDUM
Polat, Süper Lig'de son 10 haftaya bakıldığında ciddi kaleci hataları gördüklerini ve bundan rahatsızlık duyduğunu da belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Ayrıca hakemlerin de tutumu bizi endişeye itti. Bunlar sadece bir takım lehine oldu." Rijkaard'ın, "Kadro yetersiz" açıklamalarını da değerlendiren Polat, "Çok iyi 11 oyuncuyu bir araya getirin başarılı olamazsınız. Takım olmanın başka olguları vardır" dedi.

ÖYLEYSE DOĞRUDUR
G.Saray Başkanı Adnan Polat, Mehmet Topal için Valencia kulübünden yazılı bir transfer teklifinin gelmediğini söyledi. Adnan Polat, "Teknik direktör Rijkaard kadronun yetersiz olduğunu düşünüyor, siz buna inanıyor musunuz?" sorusu üzerine de "Teknik heyet öyle diyorsa öyledir" yanıtını verdi.

POLAT'TAN ARDA'YA TERAPi
G.Saray A2 Takımı'nın Fenerbahçe ile yaptığı karşılaşmayı birlikte izleyen başkan Adnan Polat ile kaptan Arda'nın sohbeti gözlerden kaçmadı. Yıldız futbolcuya moral aşılayan Polat'ın zaman zaman el kol hareketleriyle de Arda'yı teskin etmeye çalıştığı gözlendi. Polat, maç sonrasında yaptığı açıklamada yıldız oyuncunun üzerine çok fazla gidildiğini söyledi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN