Web Sürümüne Geç

Son Aslan Serdar

Salı 05.05.2010

Geçen yıl Kartal'dan Gökhan Zan'ı alan sarı-kırmızılılar bu kez de kulübüyle sözleşmesi sona eren 23 yaşındaki oyuncunun işini bitirdi

Yeni sezonda mutlak şampiyonluğa kilitlenen Galatasaray, transferde bombalarını patlatmaya başladı. Sarı-kırmızılı yönetimin, Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren ve kulübüyle anlaşamayan Serdar Özkan'a gizlice imza attırdığı öğrenildi. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in, 23 yaşındaki orta saha oyuncusuyla geçtiğimiz gün el sıkıştığı ve daha sonra da sözleşme yaptığı ifade edildi.

İŞTE RİCARDO QUARESMA-TIKLAYIN

DÜŞÜK MALİYETLİ
Geçtiğimiz sezon da bonservisi elinde olan Gökhan Zan'ı Beşiktaş'tan kapan Galatasaray, Serdar'da da aynı taktiği izleyerek maliyeti düşük bir transfere imza atmış oldu. Orta sahanın her yerinde oynayabilen Serdar Özkan, Beşiktaş'ta 71 karşılaşmada forma giyip 3 gol kaydetti. Galatasaray yönetiminin, birkaç gün içinde milli oyuncunun transferini resmi internet sitesinden açıklaması bekleniyor.

ASLANTEPE'NİN SON DURUMU! TIKLAYIN

FOTOMAC YiNE FARKINI GOSTERDi
Transferin 1 numarası Fotomaç, yine farkını ortaya koydu. Beşiktaşlı Serdar Özkan'ın Galatasaray'a transferini ilk olarak 16 Nisan tarihinde "Kartal'a 2. gol" başlığıyla okuyucularına duyuran gazeteniz Fotomaç rakiplerini bir kez daha atlatmış oldu. Yeni sezonda da en doğru ve en güvenilir transfer haberleri yine gazeteniz Fotomaç'ta olacak.

ASLANTEPE'NİN SON DURUMU! TIKLAYIN

ŞİMDİ SIRADA KALECİ HAKAN ARIKAN VAR
Transferde rotayı Beşiktaş'a çeviren G.Saray'ın, kaleci Hakan Arıkan'a da imza attırması an meselesi... Geçtiğimiz günlerde sarı-kırmızılı kulüpten teklif aldığını doğrulayan başarılı file bekçisi ile G.Saray yönetimi arasında küçük pürüzlerin kaldığı gelen haberler arasında. Bonservisi elinde olan Hakan'ın da Serdar gibi Aslan olma ihtimali yüksek. Beşiktaş yöneticisi Mete Düren de bu iki futbolcunun G.Saray'a gitmesinin sorun teşkil etmeyeceğini açıkladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN