Tek suçlu benim

Perşembe 13.05.2010

"Dünyanın en iyi hocasını, futbolcularını getirseniz de bazen işin kimyası tutmuyor. Başarısız olanlar gidecek"

G.Saray Başkanı Adnan Polat, Divan'da futbolda bu yıl başarısız olduklarını kabul etti, "Tek suçlu benim" dedi. Şampiyonluk- başarısızlığın birçok nedeni olduğunu belirten Polat, "Rijkaard'ın G.Saray'a geleceğine kimse inanmadı. Dünyanın en iyi hocasını ve futbolcularını getirerek iyi takım olamıyorsunuz. Bazen işin kimyası tutmuyor" dedi.

TRANSFER ZOR İŞ
Sadece futbola göre değerlendirildiklerini belirten Adnan Polat, "Top çizgiyi geçmedi mi başarısız sayılıyorsunuz. O zaman suçlu aramayın tek suçlu benim" dedi. Polat, eleştirilen transferler içinse, "Bana sormadan transfer yapılmıyor. Transfer yapmak basit değil. Başarısız olan profesyonellerle yollarımız ayrılacak" açıklamasını yaptı.

G.SARAY'IN EN PAHALI TRANSFERLERİ

TARAFTARSIZ KRAL

HEPİMİZ ONLARIN TARAFTARIYIZ

KIŞ SONA ERECEK
Başkan Adnan Polat, Real Madrid'li Guti ile ilgilenmediklerini açıklayarak, "İspanyollar şaşırmış" dedi. Polat, "Her şeyi kötümser göstermek yanlış. Kıştan sonra bahar mutlaka gelecek" dedi.

AYIPTAN ÖTE
Mehmet Bilen, yönetimde saygı olmadığını belirterek, "Yılmaz Özüak gibi şampiyonları yetiştirmiş biri, yüzüne puro üflenerek (İbrahim Çağlar'ı kastediyor) görevden alınıyor. Bu ayıptan öte" dedi.

RUH KALMADI
Ayhan Yeğinsu, Florya'da ruh kalmadığını iddia etti. Transfer komitesinin başarısız olduğunu belirten Yeğinsu, "Bu kadar başarısız adam sizin şirketinizde çalışsa kapıya koymaz mısınız" diye Polat'a sordu.

40 BİN LİRALIK BÜTÇE
Divan Kurulu'nda Galatasaray Eğitim Vakfı'nın Özhan Canaydın Spor Ödülleri için 40 bin lira bütçe ayırdığı açıklandı. Üyelerden de katkı yapmaları istendi. Ödüller Galatasaray okullarında okuyan başarılı sporculara verilecek.

ECE: TUGAY'A BIRAKIN

Turgan Ece, yöneticilerin, "Transferde hata yaptık" dediğini hatırlatarak, "Bu hata kaç paraya mal oldu?" diye sordu. "G.Saray tarihinde taraftar protesto etti diye teşekkür eden başkan yok" diyen Ece, "Transferin başına Tugay gelmeli" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN