Cebim açık

Salı 18.05.2010

Bursaspor'un şampiyonluğunu 'devrim" olarak niteleyen efsane oyuncu, "G.Saray şart değil, profesyonelim" dedi

G.Saray'ın efsane eski Rumen oyuncusu Hagi, UEFA Kupası zaferinin 10. yılında Radyospor'a konuk oldu. Hagi, "Türkiye'ye mutlaka döneceğim. Teklifler geliyor. Şartları değerlendireceğim. G.Saray şart değil, büyük takımlardan birine de gelebilirim. Çünkü profesyonelim" dedi. Bir dönem çalıştırdığı Bursaspor'un şampiyonluğunu "devrim" olarak niteleyen Hagi, G.Saray'ın bugünkü durumu için ise yorum yapmadı.

2. UEFA GELEBİLİRDİ
G.Saray'ı çalıştırdığı dönemde Avrupa'da başarılı olacak bir takım kurduğunu belirten Hagi, "Bu camiaya 2. UEFA Kupası'nı getirebilirdim. Ancak ne yazık ki çalıştığım dönemde G.Saray, Avrupa'ya çıkamamıştı" dedi. Kupayı kazanan takımı yeniden kurmanın zor olduğunu da belirten efsane oyuncu, "Yeni bir Hagi gelir mi" şeklindeki soruya ise "Hagi'ler kolay kolay yetişmez" cevabı verdi, uzun vadeli plan yapılmasını önerdi.

ARDA ÇOK ÇALIŞMALI
Hagi, Arda ile ilgili bir soruya ise şu cevabı verdi: "Arda'nın yetenekleriyle ilgili söylenecek bir şey yok. Çok yetenekli olduğu tartışılmaz. Ancak daha çok çalışmalı. Çalışırsa çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Yaşı genç, her geçen gün daha iyiye gitmeye mecbur."

GÜNÜN TRANSFER BOMBALARI-TIKLA

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA