Şok baskın

Perşembe 20.05.2010

Geçen sezon "Geç kalındı" eleştirilerine hedef olan yönetim, bu kez transfere erken başladı

Sezonu istediği noktada bitiremeyen Aslan, transfere hızlı başladı... Geçen sezon transferi ağırdan alan ve "Çok geç kalındı" şeklinde eleştirilen yönetim, bu kez değiştirdi. Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Serdar Özkan ve Buca'nın golcüsü Mehmet Batdal'ı renklerine bağlayan sarı-kırmızılıların gündeminde şimdi de Gaziantepspor'un dinamosu Murat Ceylan var

ÇOK İDDİALI KONUŞTU
Transfer girişimlerindeki bir başka değişiklik de bu kez başrolü yönetici Haldun Üstünel'in yerine Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in üstlenecek olması... Başkan Polat ile bu konuda bir görüşme yapan ve tam destek alan Sezgin'in, "Herkes sürprizlere hazır olsun. Transferi 10 Temmuz'a kadar bitirip, kampa sorunsuz başlayacağız" şeklindeki iddialı açıklaması dikkat çekti.

ÜSTÜNEL'İN KEYFİ KAÇTI
Baros, Kewell, Elano, Dos Santos, Keita, Jo gibi yıldızların yanı sıra teknik direkötr Frank Rijkaard'ın transferinde başrol oynamasına karşın bu kez geri planda kalan yönetici Haldun Üstünel'in keyfinin kaçtığı öğrenildi. Üstünel'in, bu konuda pek konuşmadığı ancak moralinin bozuk olduğu ifade edildi.

FLAŞ' HANGİ TAKIM KİMLE İLGİLENİYOR?-TIKLA

AVRUPALI'LARIN İLGİLENDİĞİ SÜPER LİG FUTBOLCULARI

İŞTE SÖZLEŞMESİ BİTEN FUTBOLCULAR-HEPSİ BELEŞ!

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA