Krkic krizi

Pazar 23.05.2010

Rijkaard "Krkic bir sezon oynamaya hazır" dedi, başkan Polat "Kiralık istemem" diyerek geri çevirdi

HEYECANLA ARADI
Galatasaray'da transferdeki fikir ayrılıklarına bir yenisi daha eklendi. Bu sezon transfer konusundaki yetkileri üzerine alan Frank Rijkaard, David Villa'nın gelişi ile Barcelona'da forma bulması iyice zora giren Bojan Krkic'le her konuda anlaştı. Hemen başkan Adnan Polat'ı arayan Rijkaard, "Krkic'le anlaştım. Kiralık olarak alabiliriz" dedi.

GUTİ DE VETO YEDİ
Hollandalı hocanın genelde isteklerine olumlu yaklaşan Polat'ın bu defa söze "Hayır" diyerek başladığı ve "Kiralık futbolcu istemiyorum. Aldığımız kiralık futbolcuların ne kadar faydalı olduğunu gördük. Krkic için uygun bir bonservis bedeli ortaya çıkarsa o zaman bu transferi düşünebiliriz" dediği bildirildi. Guti'nin ardından Krkic'in transferinde de veto yiyen Rijkaard'ın bu nedenle başkana darıldığı ifade edildi.

YILDIZI PARLIYOR
28 Ağustos 1990 doğumlu olan Bojan Krkic Perez'in annesi İspanyol, babası Sırp. 16 yaşında Barcelona A takımında forma giymeyi başaran genç oyuncu, geleceğin yıldızlarından biri olarak görülüyor. Geçen sezon 23 maçta forma giyen ve 8 gol atan Krkic, Aragones tarafından EURO 2008'in milli takımına çağrılmasına karşın bunu kaldıramayacağını düşünerek affını istedi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA