Arda yarışı

Pazartesi 24.05.2010

Tottenham'lı yetkililer, G.Saray'ın yıldızına hayran kalırken Liverpool ve Arsenal de transfer için tekrar devreye girdi

A Milli Takım'ın Çek Cumhuriyeti'ni 2-1 yendiği maçta mükemmel bir futbol sergileyen Galatasaraylı Arda Turan, İngiliz takımlarının iştahını kabarttı. Arda'yı izlemek için ABD'ye bir ekip gönderen Tottenham kulübünün yetkililerinin, bir gol atıp bir de asist yapan yıldız oyuncuya hayran kaldığı öğrenildi. İngiliz kulübünün yöneticilerinin önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelerek Galatasaray yönetimi ile masaya oturacağı bildirildi.

SIRAYA GİRDİLER
Arda ile anlaşan Tottenham'ın, Cimbom'a Dos Santos+4 milyon pound teklif edeceği ifade edildi. Arda'nın Çek maçındaki resitali, Arsenal ve Liverpool'u da yeniden harekete geçirdi. Arsenal'in menajeri Arsene Wenger'in bu transfer için 10 milyon pound'u gözden çıkardığı iddia ediliyor. Liverpool'un ise Arda için Riera ve 3 milyon pound önerisiyle Aslan'ın kapısını çalmaya hazırlandığı öğrenildi.

RİJKAARD TEBRİK EDİP, MORAL VERDİ
Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, Çek Cumhuriyeti maçından sonra Arda Turan'ı telefonla arayarak kutladı. Hollandalı çalıştırıcının, "Mükemmel oynadın. Böyle devam et. Gelecek sezon senden çok şey bekliyorum" dediği ifade edildi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA