Aslan Sinan

Salı 25.05.2010

Sarı-kırmızılı yönetimin, önümüzdeki günlerde Belçika kulübünün kapısını çalacağı ifade edildi

Galatasaray'da kaleci arayışları hız kesmiyor. Sarı-kırmızılı yönetimin, günlerdir peşinde olduğu Standard Liege kalecisi Sinan Bolat ile büyük ölçüde anlaştığı öğrenildi. 22 yaşındaki başarılı file bekçisi, Milli Takım ile ABD kampına katılmadan önce Belçika basınına Galatasaray'dan teklif aldığını dile getirmiş ve Türkiye'de futbol yaşantısına devam edebileceğini vurgulamıştı.

TEMASA GEÇİYOR
Sarı-kırmızılı yönetimin, 2013 yılına kadar Sinan Bolat ile sözleşmesi bulunan Standard Liege'in kapısını çalması bekleniyor. Belçika kulübünün 3 milyon euro'dan aşağı başarılı file bekçisini satmayacağı ifade ediliyor. Galatasaray yönetiminin önümüzdeki günlerde Belçika'ya çıkarma yaparak, Sinan'ı Aslan yapabilmek için kıyasıya bir pazarlığa girişmesi bekleniyor.

GOLÜ UNUTULMAD?

Sinan Bolat, Standard Liege'nin Hollanda'nın AZ Alkmaar takımı ile 1-1 berabere devam eden maçın 90 artı 5'inci dakikasında attığı golle takımını UEFA Avrupa Ligi'ne katılmasını sağlamıştı. Milli oyuncu, bu başarısıyla Avrupa'da popülaritesini artırmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

SÖZLEŞMESİ BİTEN SÜPER LİG FUTBOLCULARI-TIKLA

İŞTE TAKIMLARIN TRANSFER LİSTELERİ-TIKLA
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA