Cimbom'a altın kafa

Çarşamba 26.05.2010

Hava toplarında çok etkili bir santrfor arayan Galatasaray, dünyanın en uzun forvetlerinden olan Sırp yıldız için, Valencia kulübüne 6 milyon euro'luk bir teklif sunmaya hazırlanıyor

Devre arasında Manchester City'den büyük umutlarla kiraladığı Jo'da hayalkırıklığı yaşayan ve bu nedenle golcü konusunda hedefi 12'den vurmak isteyen Galatasaray, eski bir dosyayı tekrar açtı. Sarı-kırmızılı ekip geçen sezondan bu yana ilgilendiği Valencia'nın 2.02 boyundaki forveti Nikola Zigiç için yeni bir teklif sunmaya hazırlanıyor. Golcü adayları arasında Sidney Govou, Krkic, Morientes ve Makukula'nın da yer aldığı Galatasaray, Sırp Zigiç'te de Valencia'nın kapısını sonuna kadar zorlayacak.

Hava toplarında etkili golcü eksikliği yaşayan Cimbom, kiralık oynadığı R. Santander'den devre arası Valencia'ya dönen Zigiç için 6 milyon euro'yu gözden çıkardı. Bu transferde tek sıkıntı Zigiç'in ikna edilmesi konusunda yaşanacak. Daha önce İngiltere'de büyük bir takımda oynamak istediğini açıklayan Sırp golcü, henüz hiçbir önemli kulüpten teklif almadı. Zigiç'in Ada'dan umudunu kesmesi halinde G.Saray'a 'evet' diyeceği ifade ediliyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN