G.Saray günlüğü

Salı 08.06.2010
GERETS, FAS'IN YENİ HOCASI
Galatasaray eski Teknik Direktörü Erik Gerets, Fas Milli Takımı ile anlaştı.
Kariyerinde ilk kez mili takım çalıştıracak olan Belçikalı hoca, 13 Kasım'daki Asya Şampiyonlar Ligi finalinden sonra Fas Futbol Federasyonu ile sözleşme imzalayacak.
Erik Gerets, son olarak şubat ayında Al-
Hilal'i Suudi Arabistan liginde şampiyon yaparak önemli bir başarıya ulaşmıştı.

UĞUR A.GÜCÜ'NE
Galatasaray'da teknik direktör Rijkaard'ın gözden çıkardığı Uğur Uçar'a A.Gücü talip oldu. Elyasa'nın ardından sağ beke takviye yapmak isteyen sarı-lacivertliler, Galatasaray ile pazarlıklarda son aşamaya geldi. Uğur'un kararı bekleniyor.

GİOVANİ ELDEN KAÇIYOR
Tottenham, Galatasaray'ın henüz bir girişimde bulunmadığı Giovani Dos Santos'a talip olan Deportivo, Sunderland ve Benfica yetkililerini pazarlık için Londra'ya davet etti. Özellikle Deportivo'nun Vela ile birlikte istediği Gio için Tottenham'ın istediği rakamı alacağı belirtildi.
Galatasaray'ın Meksikalı oyuncu için resmi bir talepte bulunmadığı da ifade edildi.

BİR OKUL DAHA
Galatasaray Futbol Akademisi'ne bağlı olarak eğitim veren futbol okullarına bir halka da İstanbul Göktürk'te eklendi. Göktürk Galatasaray Futbol Okulu, Cumhuriyet Caddesi'ndeki Tagiş Halı Saha Spor Tesisleri'nde gençlere hizmet verecek.

YENİDEN KAVLAK SEFERİ
G.Saray Futbol A.Ş. Müdürü Adnan Sezgin yeniden Viyana seferine çıktı.
Daha önce birkaç kez Avusturya'ya giderek Veli Kavlak için Rapid Wien'le temasa geçen ve 1 milyon euro'ya el sıkışan Sezgin'in çabaları, Beşiktaş ve iki İspanyol takımının araya girmesiyle sonuçsuz kalmıştı. Dün Viyana'ya giden Sezgin, 21 yaşındaki oyuncu için yeniden girişimlerde bulunacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN