G.Saray Günlüğü

Perşembe 10.06.2010
Dürüst: Hortlattılar
G.Saray eski 2. Başkanı Ali Dürüst, yönetim düzeyindeki sıkıntının futbol şubesinden kaynaklandığını söyledi. Futbol şubesinin sonradan önemli hale getirildiğini kaydeden Dürüst, "Bizim zamanımızda böyle bir durum yoktu. 5-6 senedir hortlayan bir olay bu. Futbolun bir şube olarak yönetilmesi doğru değil. Başarısızlık ortada" dedi.

F.Bahçe daha iyi
Galatasaray Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Gökhan Edman, maddi anlamda Fenerbahçe Acıbadem'in ligdeki pek çok takımın üstünde olduğunu söyledi. Edman, "Takım oyunu oynayabilirsek, Fenerbahçe'ye karşı durabileceğimizi düşünüyorum" dedi.

Kewell'a sınırlı destek
Galatasaray'ın Avustralyalı eski futbolcusu Harry Kewell'ın eşi Shree Murphy, Dünya Kupası'nda vatandaşı olduğu İngiltere'yi destekleyeceğini açıkladı. Murphy, "Harry'nin oynayacağı maçlarda tabii ki Avustralya'yı tutarım. Ama ben İngilizim. İngiltere'nin şampiyon olmasını çok istiyorum" ifadesini kullandı.

Vecerova gidiyor

Sarı-kırmızılı bayan basketbol takımının Çek yıldızı İvana Vecerova doğup büyüdüğü Brno'ya dönme kararı aldı. Çek basınına sürekli seyahat yapmaktan yorulduğunu ifade eden Vecerova, "Spor hayatıma Brno'da veda etmek istiyorum" açıklamasını yaptı.

U-13 takımından rekor

Sarı-kırmızılıların U-13 takımı Türkiye Şampiyonası İstanbul Grubu'ndaki son maçında Zeytinburnuspor'u 13-0 yenerek grubunu lider tamamladı ve rekor kırdı. 156 gol atıp kalesinde sadece 5 gol gören Galatasaray'da Volkan Pala 26 gol ile en golcü isim oldu. Aslanlar ilerleyen günlerde Türkiye şampiyonasına katılacak.


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA