Sercan'ı Cimbomlu yapma yemini

Pazar 13.06.2010

Stoch'u Fener'e kaptıran G.Saray'da başkan Adnan Polat, "Sercan'ı almak artık boynumuzun borcu oldu" dedi. Polat, salı günü buluşacağı Bursa Başkanı İbrahim Yazıcı'ya bu kez daha cazip bir teklif sunacak

Galatasaray, Sercan Yıldırım için tüm şartlarını zorlama kararı aldı. Başarısız geçen sezonun ardından transferde de bir türlü sonucu getirecek hamleleri yapamayan sarı-kırmızılılar, Miroslav Stoch'u Fenerbahçe'ye kaptırarak daha büyük bir moral çöküntüsü içine girdi. Camianın yeniden ayağa kalkması için şu an ihtiyaç duyulan tek şey, transferde büyük bir bomba patlatmak. Bunu çok iyi bilen başkan Adnan Polat, kulübün tüm imkanlarını seferber etme kararı aldı. Bomba isim ise Sercan Yıldırım! Polat, Sercan'ı Galatasaraylı yapmak için yemin etti.

Polat, geçen çarşamba günü Suada'da Sercan için bir araya geldiği Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'dan önümüzdeki salıya yeni bir randevu daha kopardı. Sarı-kırmızılı başkan, Suada'daki görüşmede Sercan'a karşılık Servet'i ve bir miktar da para önermiş ancak bu teklif itibar görmemişti. Polat, bu kez Sercan'a karşılık Servet+4 milyon euro'luk yeni bir öneriyle Yazıcı'yı ikna etmeye çalışacak. 10 milyon euro isteyen Yazıcı'nın, Servet+ 5 milyon euro'ya da 'hayır' demeyeceği konuşuluyor. Salı büyük gün! Sercan her an G.Saray forması giyebilir.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN