G.Saray günlüğü

Salı 15.06.2010
Sercan için yeni paket
Bursasporlu Sercan Yıldırım için Galatasaray'ın yeni bir teklif yaptığı öğrenildi. Daha önce yeşil-beyazlılara Servet+ 4 milyon euro öneren başkan Adnan Polat'ın Ayhan Akman'ı da pakete dahil ettiği belirtildi. Polat'ın Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile bu hafta bir kez daha bir araya gelip, pazarlık yapacağı ifade edildi. Sercan Yıldırım'ı Beşiktaş da istiyor.

Yönetim toplanıyor
Galatasaray Yönetim Kurulu, haftalık olağan toplantısını bugün yapacak.
Toplantıda ana gündemin transfer olması beklenirken, istifasının cebinde olduğu belirtilen Haldun Üstünel'in durumu da netlik kazanacak.

Rijkaard Avustralya'ya
Almanya karşısında yaşanan 4-0'lık hezimetin faturası Avustralya Teknik Direktörü Pim Verbeek'e çıktı. Avustralya basını, Hollandalı teknik adamı yerden yere vururken, Verbeek'in yerine Frank Rijkaard'ın geleceğini ileri sürdüler. Rijkaard'ı Neeskens'le birlikte göreve getirmeyi düşünen Avustralya Federasyonu'nun 6 milyon doları gözden çıkardığı öğrenildi.

Kombineler bitti!
Ali Sami Yen Stadı'nda satışı süren yeni sezon Eski Açık ve Kapalı Üst Tribün kombine kartlarının tükendiği bildirildi. Sarı-kırmızılı yönetim, resmi siteden bir açıklama yaparak taraftarlara gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Store'da yaz kreasyonu
Sarı-kırmızılı kulübün resmi ürünlerinin satışını yapan Galatasaray Store, 2010 Yaz Koleksiyonu'nu taraftarların beğenisine sundu. Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada; tişörtten mayoya, gömlekten çocuk ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesine sahip koleksiyonun, tüm mağazalar ile "gsstore.org" sitesinde taraftarların
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN