Elano G. Afrika'dan mesaj yolladı

Çarşamba 16.06.2010 12:15

Gelecek sezon daha etkili bir kadro kurmak için Elano Blumer'i iyi bir bonservis bedeli ile elden çıkarmayı planlayan Galatasaray yönetimine Güney Afrika'dan olumsuz haber geldi.

Sabah'ın haberine göre; Johannesburg'da konaklayan Brezilya'nın yıldızı olan Elano, şimdilik tek hedeflerinin Dünya Kupası'nda şampiyonluk olduğunu söyledi. Galatasaray'da çok mutlu olduğunu ve yönetimin planlarından haberi olmadığını dile getiren Elano, "Ben şu an sadece ülkemin Dünya Kupası'nda başarılı olmasını düşünüyorum. Sadece şunu söyleyebilirim ki, Galatasaray'da mutluyum ve gelecek planlarımda ayrılık yok" demekle yetindi.


KEİTA'YI ÖZLEDİM AMA ONU ÜZECEĞİZ'
Dünya Kupası dışındaki sorulara yanıt vermekten kaçınan Elano'ya Galatasaray'dan takım arkadaşı Keita'nın formasını giydiği Fildişi Sahili maçı hatırlaıldı. Keita'yı uzun bir süredir görmediğini ve özlediğini dile getiren Elano, "Galatasaray için beraber savaştık ama şimdi rakip olacağız. O maçta ben oynar mıyım ya da o oynar mı şimdiden bilemem ama galiba onları üzeceğiz" ifadelerini kullandı. Elano, "Turnuvanın şampiyonu kim olur" sorusuna ise, "Biz kupanın 1 numaralı favorisiyiz. İspanya, Arjantin ve Almanya da güçlü ekipler. Ancak bizim kupayı alacağımıza inancımız tam" yorumunu yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN