Ganatasaray

Pazartesi 28.06.2010
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, tüzük değişikliği kongresini sorunsuz olarak atlatmasının verdiği moralle müthiş bir transfer hamlesi yaptı. Önceki gece Dünya Kupası ikinci turundaki ABD-Gana maçını bazı Galatasaraylı yöneticiler ve kongre üyeleriyle birlikte televizyondan izleyen başkan Polat, Afrika ekibinin yıldızları Ayew, Gyan ve Annan'ın performanslarını çok beğendiğini söyledi ve yanındakilere "Bu üç oyuncuyu turnuva başından beri izliyorum. Tek kelimeyle müthişler. Üstelik de çok gençler. Onları Galatasaray'da görmek istiyorum. Bizim takımı uçururlar" ifadesini kullandı.

Yanındakiler, başkanın sadece o an için gönlünden geçeni söylediğini düşünürken Polat telefonunu çıkardı ve Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'i arayarak "Ganalılar'ı gördün mü Adnan? Bu Gyan, Annan ve Ayew müthiş adamlar. Durumlarını araştır bakalım.
Maliyetleri çok yüksek değilse üçünü birden alalım" dedi. Polat'ın yanındaki yönetici ve kongre üyeleri ise heyecanla dinledikleri bu konuşmayla ilgili olarak, "Başkan çok ciddi. Üç Ganalı'yı da transfer etmekte kararlı" yorumunu yaparken, Adnan Sezgin'in bu oyuncuların kulüpleriyle temaslara başladığı öğrenildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN