Örümcek adam

Pazartesi 26.07.2010

Menajer Cristian, "Baptista için Polat ve Sezgin ile sürekli görüşüyoruz" diyerek Cimbom'un bu müthiş transfer girişimini ilk ağızdan doğruladı

BU KEZ ÇOK CİDDİ
Transferde taraftarın beklentilerini henüz karşılayamayan Galatasaray, büyük oynamaya başladı. Chelsea ile yolları ayıran Deco'ya teklifte bulunarak olay yaratan sarı- kırmızılı yönetim, bir dünya starı için daha mekik diplomasisi yürütüyor. Cimbom'un, uzun süredir gündemi meşgul eden Baptista için bu kez daha ciddi bir çalışma başlattığı ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar, Roma ile yolları ayırma kararı alan ve Madrid'de dünyaevine girerek balayına çıkan 'Örümcek Adam' lakaplı yıldızın menajeri Juan Figer ile temas halinde.

ARKADAŞI VAR
Figer'in yardımcısı Cristian, Cimbom'un bu müthiş girişimini doğrularken, "Başkan Adnan Polat ve Adnan Sezgin ile sürekli Baptista için görüşmeler yapıyoruz. Baptista artık Roma'da kalmak istemiyor. Balayı dönüşünde geleceği ile ilgili kararını verecek. Türkiye de planları arasında. Çünkü orada çok arkadaşı var" dedi. Bu arada yönetim, resmen teklifte bulunduğu Deco ile de irtibatı koparmıyor. Bu hafta içinde Deco ya da Baptista bombalarından biri her an patlayabilir.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN