Jan Polak G.Saray'da

Salı 27.07.2010

Duyuruda sarı-kırmızılıların Çek ön libero ile son detayları görüştüğü, transferin en kısa sürede biteceği dile getirildi

DETAYLARA KALDI
Galatasaray'da günlerdir sürdürülen orta sahaya takviye arayışı nihayet sona eriyor... Sarı-kırmızılı yönetim, Cana ve Pino'nun ardından Anderlecht'in Çek yıldızı Jan Polak için de kulübüyle anlaştı. Başarılı futbolcu, son pürüzlerin giderilmesinin ardından resmi imzayı atacak. Dün Belçika ekibinin resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, iki kulübün el sıkıştığı ve şu anda Polak ile Galatasaray'ın son detayları görüştüğü belirtildi.

KADROYA ALINMADI
Belçika kulübü ile anlaşan yönetim, 2.5 milyon euro önerdiği futbolcunun menajeri Pavel Paska'yı İstanbul'a davet etti. Yarın İstanbul'a gelecek Paska ile son detayları görüşecek olan sarı-kırmızılılar hafta sonuna kadar oyuncuya imza attıracak. Polak, Anderlecht'in Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağı The New Saints maçı için UEFA'ya bildirilen listede de yer almadı. Futbolcunun, G.Saray ile transfer görüşmelerine başladığı için kadroya alınmadığı bildirildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN