Love zirvesi

Pazartesi 02.08.2010

Adnan Sezgin, dün aniden rota değiştirerek Almanya'dan Fransa'ya geçti ve Vagner Love+para verip Elano'yu isteyen CSKA Moskova yöneticileriyle sıkı bir pazarlık yaptı.

Transferde öncelikle çok kaliteli bir golcü arayan Galatasaray'da dün hareketli saatler yaşandı. Transfer çalışmaları için bir süredir Avrupa'da adeta mekik dokuyan sportif direktör Adnan Sezgin, Almanya'dan Fransa'ya geçerek CSKA Moskovalı yöneticilerle Vagner Love-Elano takasını görüştü. Edinilen bilgiye göre, Fransa'nın başkenti Paris'te gerçekleşen buluşmada Ruslar, Elano'ya karşılık, geçen sezon Flamengo'da kiralık oynayan golcüleri Vagner Love+3 milyon euro para teklif etti.

Adnan Sezgin bu teklifin yetersiz olduğunu belirterek Elano'nun karşılığında Vagner Love+5 milyon euro istedi. Aradaki farkın büyük olması üzerine görüşme bir anda tıkanma noktasına gelirken, Rus yöneticiler yaptıkları bir telefon görüşmesinden sonra geri adım attılar ve parayı 4 milyon euro'ya çıkardılar. Ancak Sezgin, başkan Adnan Polat'tan aldığı talimat gereği, 5 milyon euro'da ısrar edince şimdilik anlaşma sağlanamadı. Taraflar önümüzdeki günlerde tekrar görüşecek.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN