Web Sürümüne Geç

  "Pino'yu istemedi"

  Salı 03.08.2010 17:37

  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Aziz Üstel'den , sarı - kırmızılı kulübün Başkanı Adnan Polot ve Profesyonel Yönetici Adnan Sezgin'e ağır eleştiri geldi.

  Adnan Polat ve Adnan Sezgin'in futboldan anlamadığı söyleyen Aziz Üstel, Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif Programı'na çarpıcı açıklamalar yaptı.

  Üstel, Abdurrahim Albayrak'ın Adnan Sezgin ile birlikte çalışacağını da iddia etti. Galatasaray'da yeni sezon öncesi işlerin iyi gitmediğini söyleyen Aziz Üstel, "Adnan Polat futboldan anlamıyor bu kesin. Adnan Sezgin ise Adnan Polat'tan daha az anlıyor. Bugün ve geçmişte Adnan Polat ile Adnan Sezgin'in birlikte yaptıkları transferlerden hayır gelmedi." dedi.

  ABDURRAHİM ALBAYRAK NE YAPACAK

  Galatasaray eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın Futbol A.Ş.'de görev yapacağını ileri süren Üstel, "Rijkaard'ı getiren Adnan Polat ya da Adnan Sezgin değil. Haldun Üstünel. Rijkaard'ın karşısında bugün Adnan Sezgin ve Abdurrahim Albayrak var. Bana gelen bilgilere göre Abdurrahim Albayrak Adnan Sezgin ile birlikte çalışacak. Abdurrahim Albayrak'ın çok severim ama bu görevi yapabilir mi? Futbolcularla Abdurrrahim Albayrak ilgilenecekmiş ama burada bir sorun var Galatasaray'da 10 tane yabancı olacak. Dil bilmeyen Abdurrahim Albayrak bu işin üstesinden nasıl gelecek." diye konuştu.

  RİJKAARD PİNO'YU İSTEMEDİ

  Yeni transferleri Rijkaard'ın istemediğini iddia eden Üstel, "Galatasaray'ın kurduğu kadro çok yetersiz. Bu takım Avrupa'da ne yapabilir.'' diyerek sözlerine şöyle devam etti;
  ''55 bin kişilik stadyum yapıyorsunuz, 55 bin kişi bu takımı izlemek için mi gelecek. Pino'yu Rijkaard'ın istemediğini adım gibi biliyorum. Lorik Cana'yı da Rijkaard istemiyor. Galatasaray'da ciddiyet eksikliği görüyorum. Haldun Üstünel göreve devam etseydi her şey daha farklı olurdu. Adnan Sezgin bu işi bilmiyor ve yapamıyor."

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN