Web Sürümüne Geç

G.Saray'dan Alex'e açık çek

Salı 11.08.2010

Bahçe'de istenmeyen adam ilan edilen sambacıya başkan Adnan Polat aracı yolladı. Pazar günü gerçekleşen görüşmede Alex'e, "G.Saray'ın kapısı sana açık. Gel ve yeniden kral ol" denildi

Futbolumuzun iki devi G.Saray ile F.Bahçe arasında son yılların en büyük transfer görüşmesi her an başlayabilir. F.Bahçe'nin oyun sistemini değiştirmek isteyen teknik direktör Aykut Kocaman tarafından gözden çıkarılan kaptan Alex de Souza için G.Saray büyük bir gizlilik içinde harekete geçti. Bizzat başkan Adnan Polat'ın talimatı üzerine başlatılan ve aracılar tarafından yürütülen müthiş operasyonun düğmesine geçtiğimiz hafta sonunda basıldı. Çeşitli kaynaklardan sızan bilgiye göre, izinli olduğu pazar günü öğleden sonra Alex'e ulaşan aracılar yıldız futbolcuya G.Saray'ın sürpriz teklifini iletti.

Aracılar, sambacıya şunları söyledi: "Sen büyük futbolcusun. F.Bahçe'de mutlu değilsen ve ayrılmayı düşünüyorsan G.Saray'ın kapıları sana açık. Ücret konusunu hiç düşünme, rakamı sen belirle. İstediğin parayı ödemeye hazırız. G.Saray'a gelirsen yine kral olursun. Milyonlarca G.Saraylı'nın da seni bağrına basacağından emin ol. Bize yanıt vermek için acele etme, Gelişmelere bak ve ona göre hareket et." Alex, bu teklife ne olumlu ne de olumsuz yanıt verdi ancak "Şu an beklemekten yanayım" şeklinde bir ifade kullandı. G.Saray, Alex'ten olumlu cevap alması halinde F.Bahçe ile pazarlık masasına oturacak.




Yükleniyor
BİZE ULAŞIN