Web Sürümüne Geç

Büyük kapışma

Salı 18.08.2010

Sarı-kırmızılıların renklerine bağlamak istediği Wolfsburg'un Bosnalı yıldızı için Alman ekibi devreye girdi, ortalık kızıştı!

SAVAŞI KİM KAZANACAK?
G.Saray'ın transfer gündeminin bir numaralı ismi olan Misimovic konusunda, sarı-kırmızılıların karşısına dişli bir rakip çıktı. Wolfsburg'un yıldız oyuncusu Zvjezdan Misimovic'i, Alman ekibi Schalke'nin teknik direktörü Felix Magath'ın da ısrarla almak istediği belirtildi. Alman Bild gazetesinde, "Magath, Misimovic ile ilgili milyonluk savaşı kazanacak mı?" başlığı ile yer alan haberde, G.Saray Teknik Direktörü Frank Rijkaard'ın Magath'a rakip olduğu ve Boşnak oyuncuyu istediği belirtildi.

PARAMPARÇA ETTİLER
Misimovic'in bonservis bedelinin 8-10 milyon euro arasında olduğu ifade edilirken, bu rakamı hem G.Saray'ın hem de Schalke'nin karşılayabileceği ifade edildi. Bu arada Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Saffet Sancaklı, Misimovic'in B sınıfı bir oyuncu olduğunu belirterek şunları söyledi: "Birkaç yıldır Edin Dzeko ile birlikte Alman Ligi'ni paramparça ettiler. Misimovic, sürekliliği olan bir oyuncu. Kronik bir sakatlığı yok. Her iki ayağını da kullanıyor. İyi asist yapıyor, iyi frikik atıyor. Üstün özellikle sahip."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN