Web Sürümüne Geç

Hayata dönüş

Perşembe 20.08.2010

Teknik direktör Rijkaard'ın yanlış kadro seçimi nedeniyle zayıf rakibi karşısında adeta 'ecel terleri' döken G.Saray, beraberliği zor kurtardı

ERKEN UYARI SİSTEMİ...
UEFA Avrupa Ligi'nde Ali Sami Yen'de oynadığı ilk maçta 2-0 öne geçip, Belgrad ile 2-2 berabere kalan G.Saray, dün de aynı skora teslim oldu. Tek fark ise bu kez 2-0 öne geçmek yerine geriye düşmek oldu... Hezimetin ayak ayak seslerini Kewell'ın asistleri, Baros'un golleri ile kesen Cimbom, adeta ecel terleri döktüğü maçta beraberliği zor kurtardı. Ukrayna ekibi Karpaty karşısında yaşanan sıkıntı, 'erken uyarı sistemi' gibi algılandı.

NE OLACAK HALİMİZ?..
Haldun Üstünel'in istifası ise son bulan yönetim krizi, transferdeki belirsizlik ve teknik direktör Rijkaard'ın yanlışları nedeniyle sezona sıkıntılı başlayan Aslan, Karpaty şokunu az hasarla atlatsa da olumlu sinyaller vermedi. Tur umudu sürüyor ancak "takımı iyi çalıştırmıyor, oyunu okuyamıyor, yanlış kadro kuruyor" diye eleştirilen Rijkaard'a duyulan güven giderek azalıyor. Camia, "Ne olacak bu takımın hali" diye sormaktan kendini alamıyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN