Web Sürümüne Geç

  Misimovic'de son dakika

  Cuma 20.08.2010 10:11

  Alman Kicker dergisi, Schalke menajeri Felix Magath’ın, Zvjezdan Misimovic ile yaptığı görüşmeden sonra söz aldığını, Boşnak futbolcunun Gelsenkirchen’de futbol hayatına devam etmeye hazır olduğunu yazdı.

  G.Saray, Fiorentina ve A.Madrid'in de istediği Boşnak oyuncu için Wolfsburg'un Diego'yu transfer etmeyi beklediği bildirildi. Diego'nun Wolfsburg'a gelmesinin ardından Raul ve Magath faktörü nedeniyle Misimovic'in, Schalke'ye imza atacağı bildirildi.

  Höness, Misimovic'i G.Saray'a satmak istiyor
  Alman basını Wolfsburg'un takım içinde huzursuzluk çıkaran Bosnalıları elden çıkarmak istediğini iddia etti. Dzeko'nun sürekli olarak İtalya veya İngiltere'ye gitmek istediğini belirten açıklamalar yapması, Diego transferinin ortaya çıkmasından sonra Misimovic'in, "O gelmese de artık ben gideceğim" açıklamalarının Wolfsburg'da gerginliğe neden olduğu iddia edildi. Wolfsburger Allgemeine gazetesi, Misimovic için teknik direktör Diter Höness'in, G.Saray ve Schalkeli yöneticilerle masaya oturduğu, en iyi teklifi veren kulübe Misimovic'i satmak için pazarlık yaptığı iddia edildi. Höness'in, elindeki silahı rakibi Schalke'ye kaptırmak yerine G.Saray'a satmaya sıcak baktığı bildirildi.  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN