İmparator geliyormuş abi

Cumartesi 21.08.2010

Rijkaard'ın suyu ısınıyor. G.Saray, Bursa ve Karpaty maçlarında da başarısız olursa Hollandalı'nın bileti kesilecek; takım Fatih Terim'e emanet edilecek

Lige Sivas yenilgisiyle başlayan, ardından Karpaty ile Ali Sami Yen'de güçlükle 2-2 berabere kalan Galatasaray'da fatura teknik direktör Rijkaard'a kesilecek gibi görünüyor. Etkisiz futboluyla herkesi şaşırtan sarı-kırmızılı ekip eğer bu hafta ligde Bursaspor'a yenilir, ardından da Karpaty'ye elenip Avrupa hayallerine erken veda ederse, Hollandalı çalıştırıcıyla yolların ayrılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Hatta Rijkaard'ın yerine gelecek ismin de belli olduğu kulislerde konuşulmaya başlandı. Bu isim, geçmişte Galatasaray'ı başarıdan başarıya koşturan Fatih Terim'den başkası değil.

Yöneticilerin Terim'i markaja aldığı öğrenilirken, tecrübeli çalıştırıcının "Takımın başında bir hoca varken 'gelirim' demem şık olmaz. Bu konu zamanı gelince konuşulur" yanıtını verdiği belirtildi. Yönetim her ne kadar gizli tutmaya çalışsa da Terim adı futbolcuların kulağına gitmekte gecikmedi ve bu da büyük heyecana neden oldu. Karpaty maçı sonrası yerli futbolcuların birbirlerine, "Takımın başına İmparator geliyormuş abi" dedikleri duyuldu. Yerliler,"İmparator kim" diyen bazı yabancı futbolculara"G.Saray'ı UEFA Şampiyonu yapan hocanın lakabı" yanıtını verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN