Galatasaray günlüğü

Salı 24.08.2010
Arda'dan protesto
Rijkaard'ın Bursa mağlubiyetinin ardından, "Takıma liderlik" yapamamakla suçladığı Arda Turan, dünkü idmana çıkmadı. Antrenmanı balkondan izleyen yıldız futbolcunun, son derece moralsiz olduğu ve cep telefonunu kapatıp, dış dünya ile ilişkisini kestiği öğrenildi.

11 Nisan şakası!
Bir dönem Ali Sami Yen'de Avrupa'nın dev takımlarına kök söktüren Galatasaray artık evinde maç kazanamıyor. Ali Sami Yen'de son galibiyetini 11 Nisan'da Diyarbakır'a karşı kazanan Cimbom, ardından evinde oynadığı 5 lig maçında galibiyet yüzü göremedi.

Disiplin kayboldu
Ligin henüz 2. hafta geride kalmasına karşın sarıkırmızılılar şimdiden 9 sarı kart gördü. Bu kartların çoğunun hakemlere yapılan itirazlardan gelmesi disiplin sorununu gündeme getirdi. Cimbom geçen sezon 4, önceki sezon ise 2. haftada sadece 1 kart görmüştü.

Hasagiç'i veririz
Kalede yaşanan soruna çözüm arayan yönetim, Büyükşehir Belediyespor'un Boşnak kalecisi Kenan Hasagiç'i gündeme aldı. Belediyespor'un hocası Abdullah Avcı, Hasagiç için teklif gelirse değerlendireceklerini söyledi. Sinan Bolat ve Serdar Kulbilge de listede...Yükleniyor
BİZE ULAŞIN