Sürpriz aday

Salı 24.08.2010

Bursa maçı sonrası yapılan toplantıda bazı yöneticilerin Türk futbolunu yakından tanıması nedeniyle Daum'un ismini ortaya attıkları öğrenildi

Terim ve Hagi listede
Arka arkaya alınan kötü sonuçların ardından Galatasaray'da teknik direktör Frank Rijkaard'ın koltuğu ciddi şekilde sallanmaya başladı. Ali Sami Yen Stadı'nda alınan Bursa yenilgisinin ardından Hollandalı hocaya olan güven iyiden iyiye kaybolurken, maçın ardından yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında hoca adaylarının tartışıldığı ifade edildi. Toplantıda Fatih Terim ve Gheorghe Hagi'nin yanı sıra Fenerbahçe'den ayrılan Christoph Daum'un isminin de geçtiği öğrenildi.

Karşı çıkanlar da oldu
Bazı yöneticilerin, Türk futbolunu yakından tanıması, Fenerbahçe ile yaşadığı sorunların ardından kendisini ispatlamak istemesi nedeniyle takımın Alman hocaya emanet edilmesinin doğru bir karar olacağını savundukları ifade edildi. Yönetim kurulu toplantısında, Daum'a itirazların da olduğu belirtilirken, başkan Adnan Polat'ın tüm alternatiflerin düşünüleceğini söylediği kaydedildi. Öte yandan Terim ve Hagi gibi Daum'un da Galatasaray'ı çalıştırmaya sıcak baktığı bildirildi.


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA