Web Sürümüne Geç

  Sürpriz aday

  Salı 24.08.2010

  Bursa maçı sonrası yapılan toplantıda bazı yöneticilerin Türk futbolunu yakından tanıması nedeniyle Daum'un ismini ortaya attıkları öğrenildi

  Terim ve Hagi listede
  Arka arkaya alınan kötü sonuçların ardından Galatasaray'da teknik direktör Frank Rijkaard'ın koltuğu ciddi şekilde sallanmaya başladı. Ali Sami Yen Stadı'nda alınan Bursa yenilgisinin ardından Hollandalı hocaya olan güven iyiden iyiye kaybolurken, maçın ardından yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında hoca adaylarının tartışıldığı ifade edildi. Toplantıda Fatih Terim ve Gheorghe Hagi'nin yanı sıra Fenerbahçe'den ayrılan Christoph Daum'un isminin de geçtiği öğrenildi.

  Karşı çıkanlar da oldu
  Bazı yöneticilerin, Türk futbolunu yakından tanıması, Fenerbahçe ile yaşadığı sorunların ardından kendisini ispatlamak istemesi nedeniyle takımın Alman hocaya emanet edilmesinin doğru bir karar olacağını savundukları ifade edildi. Yönetim kurulu toplantısında, Daum'a itirazların da olduğu belirtilirken, başkan Adnan Polat'ın tüm alternatiflerin düşünüleceğini söylediği kaydedildi. Öte yandan Terim ve Hagi gibi Daum'un da Galatasaray'ı çalıştırmaya sıcak baktığı bildirildi.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN